Dne 12. 5. se naše soutěžní družstvo mužů zúčastnilo okrskové soutěže v požárním sportu v Jablonné nad Vltavou. V celkovém pořadí jsme obsadili zcela zaslouženě první příčku a zároveň vybojovali postup do okresního kola v požárním sportu. Navíc jsme ve 100 překážek obsadili první místo (Leoš Mamiňák) a šesté místo (Martin Šebek).
Z družstva žen se v běhu na 100 m překážek umístila Markéta Šebková na 1. místě, Lucie Berková na 2. místě a Věra Marková na 3. místě. Požární útok ženy ve své kategorii předvedly nejlepší. V celkovém hodnocení ženy obsadili první příčku z pěti zúčastnněných.

Dne 2. 6. se muži zúčastnili okresní soutěže v požárním sportu ve Vlašimi na stadionu Na Lukách. Po úvodních 100 m s překážkami jsme se blýskli pátým nejlepším časem ve štafetě 4x100 m s překážkami a po nepříliš povedeném požárním útoku jsme obsadili krásnou celkovou 9. příčku z 18-ti zúčastněných družstev.

3.6.2012 se konalo okresní kolo v PS žen ve Vlašimi, kde naše ženy obsadily 7. místo z 10družstev.