Jako každý rok, tak i letos, jsme pro naše spoluobčany nachystali několik tradičních akcí.

První touto akcí byl maškarní průvod, do kterého se tentokrát zapojilo mimo jiné i mnoho našich mladých hasičů. Všichni se bavili, tancovali a hodovali. Pochod byl jako již mnohokrát zakončen na místním náměstí.

Hasičský ples jsme letos v Netvořících uspořádali jako poslední, až 2. března. K tanci a poslechu hrála kapela VaT.

V březnu jsme pro naše hasičky, partnerky a manželky hasičů uspořádali v restauraci Na Radnici posezení u příležitosti MDŽ, kde byla každá žena obdarována květinou.

O Velikonoční sobotě jsme uspořádali tradiční sběr železného šrotu.

Rybářské závody – 27.4.2013
V sobotu 27. dubna jsme uspořádali již tradiční rybářské závody u požární nádrže. Za hezkého slunného počasí některým nebralo, někteří naopak chytili pěkné velké ryby.

Máj – 1.5.2013
V půlnoci z čarodějnic na 1. Máj jsme na Mírovém náměstí úspěšně postavili Máj, kterou jsme následně hlídali až do úsvitu. V pátek 31. května jsme Máj porazili a přemístili k požární nádrži.

Dětský den – 22.6.2013
V sobotu 22. června se na fotbalovém hřišti konal dětský den, na kterém naši mladí hasiči, konkrétně přípravka, předvedla požární útok.

Brigáda u požární nádrže – sekání trávy 5.7.2013
V pátek 5. července se konala brigáda u požární nádrže, kde jsme během dopoledne posekali a uklidili trávu v celém okolí požární nádrže.

Neckyáda – 31.8.2013
Poslední prázdninovou sobotu jsme opět uspořádali již tradiční závod netradičních plavidel – Neckyádu. Letos bylo k vidění mnoho velmi povedených plavidel. Po úvodní předváděcí plavbě zdolávala každá posádka plavidla vlny rybníka zvlášť. Poté přišel na řadu atraktivní běh přes lávku na rybníce. Letošní lávka záměrně nebyla tak pevná a stabilní, jako ty předchozí, a tak to byla o mnoho zajímavější podívaná. Někomu se podařilo lávku pokořit, někteří se osvěžili. Poslední disciplínou byla jízda po lávce na trakaři. S trakařem lávku nikdo nepokořil. Bylo k vidění hodně pádů do vody, ale i několik velmi nadějných výkonů. Po vyhodnocení a předání cen jsme dětem udělali největší radost – byla pěna.

Výlov požární nádrže, 2.11.2013
O první listopadové sobotě jsme provedli výlov požární nádrže. K vidění bylo několik velkých kousků, ale povětšinou malé rybky. Střední ryby buď uhynuly, nebo byly vyloveny pytláky.

Výroční valná hromada
30.11.2013 jsme uspořádali výroční valnou hromadu v restauraci Na Radnici. Během schůze byly všem předneseny události a akce, které náš sbor pořádal a kterých se zúčastnil.
N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one