1.3.2014 jsme uspořádali v Sokolovně tradiční hasičský ples. K tanci a poslechu hrála kapela VaT. Nejen bohatá tombola, ale i dobrá připravenost akce přispěla k celkově vydařené zábavě.

Dne 8.3.2014 jsme uspořádali masopustní průvod obcí. Mnoho hezkých masek obcházelo od domu k domu. Jak již bývá tradicí, tak v průvodu nesměl nechybět medvěd Míša, kráva Bětka a kůň Karel. K tanci, poslechu a veselé náladě hrála lešanská kapela pod vedením pana Hrušky. Za krásného slunečného počasí všichni nakonec dorazili na náměstí, kde mnoho občanů přihlíželo zastřelení medvěda Míši, koně Karla a krávy Bětky.

19.4.2014 jsme provedli sběr železného šrotu v Netvořicích a spádových obcích.

V sobotu 26.4.2014 se konaly u požární nádrže rybářské závody. Za krásného počasí bylo koupaliště obklopeno soutěžícími, jak dětmi, tak i dospělými.

Jak již bývá zvykem, tak v půlnoci 1.5.2014 jsme postavili májku a do rána hlídali, aby jí nikdo neuřízl. Povedlo se a májka zůstala na svém místě.

Dne 31.5.2014 byla na náměstí pokácená a uklizena májka.

Neckyáda
V sobotu 30.8.2014 jsme uspořádali již tradiční Neckyádu. Po úvodní přeháňce se nakonec vyčasilo a za krásného počasí bylo k vidění několik netradičních plavidel, jak dospělých, ale také mladých konstruktérů. Běh po lávce byl letos zpestřen nošením dvou kelímků plných vody na podnose. Při jízdě na trakaři předvedly svou zručnost zvláště děti, kterým se dařilo zdolat celou lávku bez pádu do vody. Pro velký úspěch a radost (nejen u dětí) jsme na závěr udělali pěnu.
N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one