Plamen + dorost jaro Sedlec
V sobotu 4. května se v Sedlci konalo jarní kolo soutěže mladých hasičů a dorostu. Náš kolektiv obsadil v celkovém pořadí konečnou 13. pozici ze 14. zúčastněných družstev. V kategorii dorostu-jednotlivci náš jediný závodník Jiří Doležal nenašel protivníka suveréně zvítězil a zároveň postoupil do krajského kola.

Kraj dorostu Hořovice
V dorostenecké kategorii jsme v letošním roce měli zastoupení pouze v kategorii jednotlivců. Byl jím Jiří Doležal, který v okresním kole dne 4. května v Sedlci nenašel konkurenta a na plné čáře zvítězil. Zároveň postoupil do krajského kola, které se konalo 23. června v Hořovicích na Berounsku. Ve velmi vysoké konkurenci, jejíž kvalita se mimo jiné rok od roku zvyšuje a zvyšuje, nakonec Jiří obsadil krásnou šestou pozici z 19-ti zúčastněných dorostenců. Velmi dobrým výsledkem tak zakončil své působení v dorostenecké kategorii, během kterého se celkem třikrát zúčastnil krajského kola a nejednou urputně bojoval o postup na mistrovství ČR. Pokaždé chyběl pouze maličký krůček, jako například v roce 2011, kdy to byla pouhá jedna desetina sekundy.

V letošním roce došlo k úpravě pravidel dorostu, týkající se věkové hranice pro účast na soutěžích. Posunutím těchto hranic bohužel všichni naši dorostenci a dorostenkyně přišli o možnost naposled zasáhnout do této kategorie. Z tohoto důvodu se v ročníku 2013/2014 nikdo z našeho sboru soutěže dorostu neúčastní. V příštím roce se polepšíme. Již nyní se mi začínají hlásit noví zájemci o soutěžení.

Výlet mladých hasičů Krkonoše 7. – 9.6.2013
Ve dnech 7. – 9.6. jsme pro mladé hasiče uspořádali výlet na chatu nedaleko obce Vítkovice v Krkonoších.

Stanování a chytání ryb
Ve dnech 3. -4. srpna bylo u požární nádrže uspořádáno večerní chytání ryb pro děti a následné stanování. Během večera si děti mohly opéct vuřty. Poklidnou a příjemnou atmosféru narušila noční silná bouřka.

Festival přípravek
Dne 28.9.2013 se přípravka zúčastnila první soutěže festivalu přípravek, kterou ogranizoval
SDH Cholupice.Během dne se soutěžilo celkem ve čtyřech disciplínách: štafeta požárních dvojic, požární běh, překážkový běh a požární útok hořící domeček. Po celkovém sečtení a vyhodnocení se naše družstvo umístilo na hezkém 4. místě.


Podzimní kolo soutěže mladých hasičů a dorostu, 12.10.2013 Jizbice
Dne 12.10.2013 se konalo podzimní kolo hry plamen v Jizbici u Čechtic.
V závodě požárnické všestrannosti hlídky mladých hasičů plnily tradiční úkoly: střelba ze vzduchovky, základy topografie, zdravověda, uzle, překonání příkopu po vodorovném laně, aj. Družstvo mladších obsadilo 9. místo z celkových 12družstev. Družstvo starších obsadilo 18. místo z celkových 19družstev.
N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one