V sobotu 31. října 2009 se členové naší jednotky zúčastnili praktické odborné přípravy. Startovalo se  v  Týnci nad Sázavou, na parkovišti u Městského úřadu.

 

S technikou  CAS 25 Š 706 RTHP a OA Škoda Favorit se k plnění praktických úkolů vydal  Miroslav Šebek, Martin Šebek, Leoš Mamiňák, Milan Švec a Jiří Slanec.  Funkce morální podpory se ujala Markéta Šebková. A na části trati družstvu pomáhal Jakub Český.

V okolí Týnce družstva plnila různé úkoly s hasičskou tématikou. Například  požár v blízkosti kolejí (které tu ale díky rekonstrukci trati skoro nebyly), čerpání vody z volného zdroje, doprava vody ze stroje do stroje, poznávání značek technických prostředků, poskytování první pomoci,překonávání vodního toku a čerpání vody ejektorem z velké hloubky. Původně plánovaný konec okolo čtvrté hodiny odpolední se trochu protáhl a končilo se až po desáté za úplné tmy.

V celkovém hodnocení  posádek CAS skončilo naše družstvo na pěkném čtvrtém místě.

Díky za předvedené výkony a dobrou reprezentaci sboru a jednotky.

Foto: http://hasici-netvorice.rajce.idnes.cz/Odborna_priprava_JSDH_-_Tynec_n.S_31.10.2009/

-MC-


 

Jako každé první úterý v měsíci proběhla i 4. srpna schůzka členů zásahové jednotky. Při účasti čtyř členů byla umyta požární vozidla. Děkuji za hojnou účast.
Velitel        

Ve dnech 18. a 19. dubna se Jirec Josef, Jirec Jiří, Mamiňák Leoš, Šebek Martin a Markéta Šebková zúčastnili taktického nočního cvičení v okolí Čechtic.

Naše zásahová jednotka obsadila  celkové  2. místo (o prvenství nás připravila technická závada na hydrantovém nástavci).

Cvičení se zúčastnila i Eva Mamiňáková, která zde byla jako fotografka.


 

N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one