O bílé sobotě, 7. 4. 2012, se družstvo naší zásahové jednotky zúčastnilo denního taktického cvičení v okolí Jablonné nad Vltavou. Během dne jsme plnili celkem 13 úkolů, mezi které patřilo například sání vody pomocí ejektoru, prodlužování a zkracování proudů, přemlouvání sebevraha, který chtěl vyskočit z okna, testy z oblasti požární ochrany, atd. Celkové umístění nebylo vyhodnocováno, ale po porovnání výsledných časů a trestných bodů všech 11-ti družstev jsme byli druzí nejlepší. Za celodenní úsilí bylo každé družstvo odměněno malým hasícím přístrojem, který je vhodný zejména do osobních automobilů.

8. září slavil náš sbor výročí 130 let svého založení. Při této příležitosti jsme mimo přípravy a organizaci celého dne předvedli ukázku zásahu na Radnici. Jednalo se o simulovaný požár v objektu úřadu Městyse, kde byla nahlášena zraněná osoba. Po příjezdu na místo jsme rozvinuli útočné vedení a vydali jsme se na pomoc zraněné osobě. Po chvíli na místo dorazil HZS Jílové u Prahy, který nám asistoval u vyproštění zraněné osoby a dále záchranná služba, která zraněnou ošetřila. Tuto akci lze hodnotit jako vydařenou.

V pondělí 15.10.2012 v 8:40 byla naše jednotka vyslána k požáru apartmánu ve vojenské zotavovně na Měříně. Jednalo se o prověřovací cvičení.

20.10.2012 asistovala naše jednotka s CAS 25 u pálení látek přírodního charakteru shromážděném na hromadách na kopci Šiberném.
N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one