Okrsek – Neveklov 18.5.2013
18. května se v Neveklově konala okrsková soutěž v PS. Z důvodu nepříznivého počasí byla soutěž přemístěna na školní hřiště, které svými parametry neumožňovalo klasické rozestavení disciplín. Z tohoto důvodu byl požární útok u mužů zkrácen pouze na 2B a běh na 100m překážek spočíval pouze v překonání příčného břevna, zapojení a roztažení hadic v dráze kratší než 100m.
Družstvo mužů bylo diskvalifikováno z požárního útoku. Důvodem byla neprokázaná úprava PS12. V celkovém pořadí nebylo naše družstvo hodnoceno. V běhu na “100 m“ s překážkami obsadili s našeho sboru Vít Berka 1. Příčku a Martin Šebek 2. pozici.
Družstvo žen obsadilo celkovou 2. pozici a v běhu na “100 m“ s překážkami se Markéta Šebková umístila na 2. příčce.

Okres ženy – Vlašim 2.6.2013
V neděli 2. červa se ve Vlašimi na stadionu Na Lukách konala okresní soutěž v PS žen. I přes velmi deštivé počasí a povodně řádící v celém regionu nebyla soutěž zrušena, ale pouze zkrácena na běh 100 s překážkami, kde z důvodu bezpečnosti závodnic byly odstraněny kladiny. Naše družstvo obsadilo 10. příčku.

Memoriál Františka Procházky a Václava Chalupeckého – 21.9.2013 Divišov
V sobotu 21.září se na stadionu ploché dráhy v Divišově konal 22.ročním memoriálu Fr. Procházky a V. Chalupeckého. Soutěže v požárních útocích se zúčastnilo také družstvo našich mužů. Za deštivého a chladného počasí jsme nastoupili k prvnímu požárnímu útoku. Až na několik malinkých zaváhání byl tento pokus vydařený a s časem 34.vteřin jsme prozatím figurovali na první příčce. Po prvním kole jsme drželi krásnou 4.pozici a chystali jsme se zlepšit svůj čas ve druhém pokusu. Ten se nám bohužel nevydařil tak jako ten první, a tak jsme si svůj čas nevylepšili. Několik ostatních družstev se zlepšilo a odsunulo nás na konečnou 9. Příčku z 19ti zúčastněných družstev.
N3O9oaMkd92h4OSAw1MWR7vCE8Mdx0qILKyS5D_G2jqjnGEnQp0n6iIRZBsunXCnCyl8M3U.jpg
Těšíme se na vaši další návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one