Okrsková soutěž v Bělici 16.5.2009

Dne 16. května se konala v Bělici okrsková soutěž v požárním sportu. Této soutěže se zúčastnila také družstva mužů i žen SDH Netvořice.

Nejprve všechna družstva splnila disciplínu POŘADOVÁ PŘÍPRAVA, ve které se hodnotil nástup družstva, povely velitele a v neposlední řadě upravenost celého družstva. Dále se soutěž skládala z běhu na 100 m s překážkami a z požárního útoku.

Kategorii mužů zcela ovládlo družstvo našich hasičů, kteří předvedli nejrychlejší požární útok a také jednotlivci obsadili první čtyři místa v běhu na 100 m s překážkami:

1. Martin Šebek       19,20

2. Lukáš Mamiňák    21,12

3. Jiří Jirec               21,19

4. Leoš Mamiňák      21,40

Kategorii žen s nejrychlejším požárním útokem vyhrála děvčata z Netvořic, která rovněž obsadila nejvyšší příčky v překážkovém běhu:

1.  Eva  Mamiňáková           23,20 s

2.  Markéta  Šebková          26,00 s

3.  Martina  Doležalová        26,22 s

Všem zúčastněným členům SDH Netvořice patří veliké poděkování za předvedené výkony. Obě družstva budou Neveklovský okrsek reprezentovat ve dnech 6. a 7. června na okresním kole požárního sportu ve Vlašimi.